DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 270 ZŁ!  
 • Grill gazowy Napoleon Phantom Prestige 500, czarny mat

Symbol: P500RSIBPMK-3-PL-PHM
Marka Grilla
Napoleon
Seria
Phantom
Rodzaj Grilla
Grille gazowe
Ilość Palników
4 palnikowy
12499.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 10.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost (przedpłata - dostawa gratis) 10.99
Dostępność Dostępny
Waga 89 kg

Zamówienie telefoniczne: 661 601 643

Zostaw telefon

Grill gazowy Napoleon

Phantom Prestige 500, czarny mat

 

Napoleon Phantom Prestige 500 jest dostępny w modnej matowej czerni!

Oznacza to, że Phantom Prestige 500 jest nie tylko prawdziwą atrakcją wizualnie, ale oferuje również najlepsze wyposażenie oraz wysoką jakość, typowe dla serii Napoleon Prestige.

Oprócz funkcji Prestige, Phantom Prestige oferuje kilka genialnych ulepszeń:

 • Ruszty odlewane ze stali nierdzewnej do głównej powierzchni grilla i strefy skwierczenia
 • Zawiera wielofunkcyjny ruszt do podgrzewania
 • wersja w kolorze czarnym matowym: pokrywy, półek bocznych, szafki dolnej i termometru w pokrywie
 • Pokrętło Safety Glow w matowej czarnej obudowie

 

Phantom Prestige należy do najwyższej klasy grilli Napoleon i dzięki swoim wyjątkowym funkcjom zapewnia maksymalną radość z grillowania na profesjonalnym poziomie.

Najważniejsze cechy Napoleona Phantom Prestige 500, matowa czerń:

 • Ruszty do grillowania to odlew ze stali nierdzewnej 
 • czarny matowy, 
 • Termometr z pokrywką ACCU-Probe w kolorze czarnym matowym 
 • Wielofunkcyjny stojak do podgrzewania
 • 4 palniki wykonane ze stali nierdzewnej o mocy 16 kW
 • 980°C Strefa SIZEZL ZONE- Palnik na podczerwień 24 x 37 cm w bocznej półce, moc 4 kW
 • Stal nierdzewna - Tylny palnik na podczerwień, moc 5,7 kW
 • zapłan Jat Fire

Napoleon Phantom Prestige 500 w kolorze matowej czerni oferuje absolutnie profesjonalny sprzęt. Nowa emaliowana powłoka jest na wszystkich widocznych z zewnątrz częściach grilla Phantoma i sama w sobie jest prawdziwą atrakcją.

Napoleon Phantom Prestige 500, matowa czerń, z rusztem ze stali nierdzewnej

Napoleon Phantom Prestige 500 kładzie kres pytaniu, czy ruszt grillowy jest ze stali nierdzewnej, czy z żeliwa. Ruszty odlewane ze stali nierdzewnej łączą w sobie pozytywne właściwości obu rusztów grillowych.

Faliste ruszta z doskonałą dystrybucją ciepła, taką jak w przypadku rusztu żeliwnego, nadaje grillowanym potrawom wspaniały aromat pieczenia, a właściwości łatwe w pielęgnacji rusztu ze stali nierdzewnej wyróżniają się pod względem czyszczenia i pielęgnacji.

Kolejna atrakcja w serii Phantom: w standardzie dostarczany jest specjalny wielofunkcyjny ruszt do podgrzewania. Wielofunkcyjny stojak do podgrzewania Warzyw, ziemniaków, a nawet udka z kurczaka można wygodnie i perfekcyjnie przyrządzić bez dodatkowego uchwytu.

Oferują łącznie 16 kW mocy4 główne palniki ze stali nierdzewne jNapoleon Phantom Prestige ma wystarczającą moc, aby zapewnić maksymalną przyjemność z grillowania. Palniki są wykonane z litej stali nierdzewnej i dlatego są zaprojektowane tak, aby były trwałe. Główne palniki zapalane są w sposób innowacyjny Układ zapłonowy Jetfireco zapewnia niezawodny zapłon nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Napoleon Phantom Prestige 500, ze SIZZEL ZONE i tylnym palnikiem na podczerwień:

W lewej bocznej półce grilla znajduje się tzw boczny palnik na podczerwień.

To Sizzel Zone Prestige i sięga aż do980°C.

Wysoka temperatura jest idealna do smażenia steków i innych specjałów mięsnych. Oczywiście możesz także wykorzystać boczny palnik do przygotowania dodatków. Po raz pierwszy w modelu Phantom Prestige strefa Sizzle Zone jest również wyposażona w ruszt z odlewanej stali nierdzewnej.

Z tyłu komory grilla znajduje się palnik Tylny palnik na podczerwień ze stali nierdzewnej, który zapewnia niezbędne ciepło do potraw z rożna. Dużą zaletą zainstalowania go w tylnej części komory gotowania jest skuteczne zapobieganie pożarowi tłuszczu, ponieważ tłuszcz nie może kapać do palnika. Sam rożen jest opcjonalny i nie wchodzi w zakres dostawy.

Także aromatyzery pomiędzy palnikami a rusztem grillowym, chroniące przed płomieniem wykonane ze stali nierdzewnej przyczyniają się do dobrego smaku grillowanej potrawy, ponieważ tłuszcz powstający na tacach natychmiast odparowuje i nie przylga do grillowanej potrawy. Jednocześnie palniki są zabezpieczone przed kapiącym tłuszczem, skutecznie zapobiegając pożarowi tłuszczu.

W szawce zainstalujesz butlę gazową 11kg.

Jest tu również dużo miejsca do przechowywania i przyborów do grillowania. Dostęp do łatwo wyjmowanej tacki ociekowej na tłuszcz można uzyskać również poprzez szafkę dolną.

Wszystkie cechy Napoleona Phantom Prestige 500, czarny mat w skrócie

Poniżej znajduje się przegląd wszystkich funkcji Napoleona:

Phantom Design - czarna matowa emalia

Szczególnie wysokiej jakości matowa czarna emalia grillów gazowych Phantom jest z pewnością prawdziwą atrakcją. Wszystkie elementy grilla widoczne z zewnątrz posiadają eleganckie wykończenie, tworząc jednolity wygląd. Kolorem przypomina szlachetną emalię typu „gun metal”, którą stosuje się także w samochodach.

image

Boczny palnik na podczerwień SIZZLE ZONE™

 

SIZZLE ZONE™ to ceramiczny palnik wysokotemperaturowy. Dzięki temu tak zwanemu palnikowi na podczerwień powstają genialne steki z pyszną skórką w temperaturze aż do 980°C! SIZZLE ZONE™ pełni tutaj funkcję dodatkowego palnika w bocznej półce grilla. Wyjątkowo mała odległość od żeliwnego rusztu grillowego pozwala na perfekcyjny branding.

image

Tylny palnik na podczerwień ze stali nierdzewnej

 

Soczyste pieczenie na rożnie i pyszny kurczak, oczywiście z wyjątkowo chrupiącą skórką, można uzyskać jedynie na tylnym palniku. Montuje się go z tyłu komory gotowaniaPalnik prętowy ze stali nierdzewnejposiada pokrywę ze stali nierdzewnej i zapewnia wyjątkowe rezultaty dzięki ciepłu dostarczanemu z boku. Sos zawsze przykleja się do grillowanej potrawy podczas obracania się szpikulca i karmelizuje się bezpośrednio na mięsie przy tylnym palniku.


image

Termometry ACCU PROBE™

 

Termometr w pokrywie ACCU PROBE™ niezawodnie pokazuje temperaturę w komorze pieczenia. Dzięki skali od 40°C do 370°C monitoruje cały zakres temperatur urządzenia.

image

Układ zapłonowy JETFIRE™

Innowacyjny system zapłonu JETFIRE™ zapewnia bezproblemowy zapłon głównych palników za pomocą dodatkowego płomienia pilotującego. Aktywacja zapłonu powoduje zapalenie dodatkowej dyszy. Powstały silny płomień pilotujący zapala następnie właściwy palnik. System sprawia, że ​​rozpalenie grilla jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Eliminuje to potrzebę żmudnego, powtarzalnego zapłonu.

Elektroniczny układ zapłonowy

Elektronicznie sterowany zapłon można wygodnie obsługiwać za pomocą dodatkowego przycisku i można go używać tylko z palnikiem bocznym lub tylnym.

image

Zapłon tylnego palnika

Rozpal tylny palnik wygodnie za naciśnięciem przycisku, elektronicznie lub piezoelektrycznie, w zależności od modelu grilla. Modele bez zapłonu zapala się ręcznie za pomocą zapalniczki.

Elementy sterujące SAFETY GLOW™

 

Idealnie zainscenizowane i zawsze pod kontrolą przestrzeni do gotowania – dzięki specjalnym pokrętłom SAFETY GLOW™ od razu widać, czy dany palnik aktualnie działa, czy nie. Elementy sterujące świecą się w kolorach niebieskim i czerwonym: niebieski oznacza, że ​​palnik jest wyłączony (lub nie ma przepływu gazu), czerwony oznacza przepływ gazu i palnik pracuje.

image

Ruszty grillowe barowe WAVE™ wykonane z odlewanej stali nierdzewnej

Solidne ruszty ze stali nierdzewnej mają popularny wzór falisty Napoleona i łączą w sobie właściwości żeliwa i stali nierdzewnej. Gwarantowane bogate branding i łatwe czyszczenie.

 

image

image

image

 

image

 

 

 

 

 

image

 

 

image

 

 

image

image

Firma NAPOLEON gwarantuje, że komponenty nowego produktu marki NAPOLEON będą pozbawione wad materiałowych i wykonania od daty zakupu przez następujący okres:

image
Odlewy aluminiowe / podstawa ze stali nierdzewnej Dożywotnio*
Pokrywa ze stali nierdzewnej Dożywotnio*
Pokrywa powlekana emalią porcelanową Dożywotnio*
Ruszty ze stali nierdzewnej Dożywotnio*
Palniki rurowe ze stali nierdzewnej 10 lat Dożywotnia plus
Ruszty żeliwne pokryte emalią porcelanową 10 lat Dożywotnia plus
Płyty do obsmażania ze stali nierdzewnej 5 lat pełnej gwarancji, plus 50% zniżki przez cały okres użytkowania
Palnik rożna na podczerwień ze stali nierdzewnej 5 lat pełnej gwarancji, plus 50% zniżki przez cały okres użytkowania
Palniki ceramiczne na podczerwień (z wyjątkiem ekranu) 5 lat pełnej gwarancji, plus 50% zniżki przez cały okres użytkowania
Ceramiczny dolny palnik na podczerwień lub ceramiczny boczny palnik na podczerwień (bez sita) 5 lat Dożywotnia plus
Ceramiczny palnik na podczerwień do rożna (bez siatki) 5 lat Dożywotnia plus
Wszystkie pozostałe części 2 lata

Instrukcja montażu - PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia