• Grille gazowe Weber

Niektórzy miłośnicy grillowania nie chcą czekać na dogodną pogodę, by spróbować ulubionych dań. Jeśli tylko posiadasz taras lub werandę, nie powinieneś obawiać się mniej sprzyjających warunków atmosferycznych. Grille gazowe Weber odznaczają się pełną niezawodnością konstrukcyjną, dają gwarancję, że sprzęt nagle nie zgaśnie. Do tego ruszt będzie szybko i dokładnie rozgrzany, więc bez problemu zorganizujesz nawet spontaniczne przyjęcie lub spotkanie. Nie będziesz musiał tracić wiele czasu na czyszczenie, ponieważ urządzenia posiadają dodatkowe systemy odciągania tłuszczu. Na część elementów obowiązuje też dożywotnia gwarancja, co świadczy wyłącznie o najwyższej jakości prezentowanych grilli Weber.

 

Grille gazowe Weber dla zawodowców i amatorów

Nowoczesne grille Weber to także odmiany gazowe, których odbiorcami są profesjonaliści oraz miłośnicy zdrowego przygotowywania potraw. Wszystko z uwagi na walory funkcjonalne poszczególnych modeli, wśród których są na przykład: Q 3200, Spirit II E-210 GBS czy Genesis II EP-335 GBS. Pierwszy z nich wyróżnia się przede wszystkim: nowoczesnym i dość niecodziennym designem, rusztami emaliowanymi porcelaną czy ramą wzmocnioną włóknem szklanym. Praktyczne aspekty to możliwość kontrolowania temperatury oraz szybki zapłon. Użytkownik nie będzie więc tracił czasu na rozgrzanie urządzenia w chwili, gdy na potrawy czekają goście. Grille Weber gazowe to też Spirit II E-210 GBS posiadający: praktyczne, boczne stoliki, możliwość kontroli temperatury z poziomu aplikacji mobilnej oraz dodatkowe haczyki na akcesoria. Wreszcie Genesis II EP-335 GBS, czyli: aromatyzujące szyny Flavorizer Bar, układ systematycznego odprowadzania tłuszczu i doskonała dostępność do butli. Do tego dochodzi obecność niewielkiej, bocznej kuchenki pozwalającej na wstępne przygotowanie niektórych składników. W całościowym asortymencie naszego sklepu znajdują się też inne modele.

 

Sprawdzone technologie grilli gazowych Weber

Marka Weber to również grille gazowe Spirit SP-335 Premium GBS oraz Q 1200 Stand. Pierwszy z wymienionych posiada między innymi: uzupełniający palnik Sear Station, boczną kuchenkę, aromatyzujące szyny zapachowe, skrętne kółka z opcją blokady oraz haczyki na sztućce. Można więc w jednym miejscu zgromadzić wszystkie składniki oraz wyposażenie do grillowania. Zastosowanie stali nierdzewnej, a także komponentów aluminiowych decyduje o wysokiej jakości materiałów i tym samym długoletnim użytkowaniu. Konkretne zalety posiada też model Q 1200 Stand wyróżniający się nowoczesnym wzornictwem. Jednak to nie wygląd jest w tym przypadku decydujący, ponieważ marka Weber udostępnia wydajny grill gazowy. Jest on naprawdę godny polecenia, gdyż ma: możliwość zasilania na specjalne naboje, raczej niewielkie wymiary i dodatkowy stojak. Z uwagi na tę ostatnią część można swobodnie zapakować urządzenie do schowka lub bagażnika, ponieważ górna misa jest zdejmowana. Będzie to spore ułatwienie w transporcie, a więc także opcja zorganizowania pikniku w konkretnym miejscu poza obszarem zamieszkania lub wykorzystania sprzętu podczas organizacji różnych przyjęć czy festynów, jeśli prowadzisz swoją działalność gastronomiczną.

Zobacz również grille węglowe czy grille elektryczne Weber

 


alior_1-1.jpg

Załóż konto

i otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Darmowa dostawa

już od 270 zł