• Naczynia żeliwne do grilla Broil King

Zarówno garnki, patelnie, jak i tacki oraz brytfanny na grilla są wykonywane w różny sposób. Bardzo dużą popularnością cieszą się naczynia żeliwne. Broil King produkuje je na wysokim poziomie, żeby cieszyły kupujących jeszcze dłużej. Użycie właśnie tego materiału i wykorzystanych technik nie jest przypadkowe. Naczynia żeliwne mają wiele cech, które ułatwiają przygotowanie jedzenia z grilla smacznie i zdrowo. Powinieneś się w nie zaopatrzyć, jeśli chcesz ułatwić sobie grillowanie i poprawić jakość potraw.

Naczynia żeliwne Broil King - gwarantują zdrowe i smaczne grillowanie

Najważniejszą cechą jedzenia jest niewątpliwie jego smak. Nawet jeśli liczy się dla Ciebie zawartość witamin i minerałów, to coś nieapetycznego nie zyska w Twoich oczach (i kubkach smakowych). Dlatego grill jest świetną opcją nie tylko na plenerowe spotkania ze znajomymi, ale też na co dzień. Przyrządzisz na nim wspaniałe owoce i warzywa, których na surowo nie lubisz. Dodatkowo przekonasz do nich każde dziecko. Od dziś Twoja pociecha z przyjemnością i bez namawiania spożyje dzienną porcję witamin. Jednak samo przygotowanie na grillu nie wystarczy, aby jedzenie zachowało jakość i walory smakowe. Bardzo istotne jest to, w jaki sposób i przy użyciu jakich naczyń grillujesz. Jednym z najlepszych rozwiązań do grilla są naczynia żeliwne Broil King, w tym płyta żeliwna, na której przygotujesz produkty jarskie oraz mięso. Każdy będzie zadowolony z tego, co dostanie, a Ty nie będziesz się zanadto męczyć pilnowaniem grilla. Żeliwo daje pewność doskonałej jakości i pieczenia w tym samym tempie na całej powierzchni naczynia.

Wok żeliwny Broil King to produkt o wielu zaletach

Poza płytami wśród produktów Broil King znajdziesz wok żeliwny. Jest to specjalny rodzaj patelni, który doskonale sprawdza się w kuchni azjatyckiej, ale nie tylko. Zrobisz w nim wiele pysznych dań dla siebie oraz większej ilości osób. Przygotowywanie różnych posiłków wymaga wielu akcesoriów. Każde naczynie ma inne funkcje i daje inne możliwości. Ale są cechy, które łączą płytę, brytfannę i wok żeliwny Broil King. Wynikają one z użycia tego samego tworzywa do produkcji tych naczyń do grilla. Żeliwo jest materiałem odpornym na korozję, łatwym do czyszczenia i równomiernie nagrzewającym się na całej powierzchni. Dzięki temu bez trudu unikniesz przypalenia jedzenia w jednym miejscu. Cała potrawa utrzymuje tę samą temperaturę. To poprawia walory smakowe i zapachowe. Jest też zdrowsze. W przypadku większości naczyń można otrzymać tak doskonałe jedzenie. Często jednak tylko raz. Broil King zapewnia, że płyta żeliwna może być wielokrotnie używana i zawsze osiągniesz tak samo zadowalające efekty. Dzieje się tak dlatego, że w celu wyczyszczenia płyty nie musisz zdrapywać pierwszej warstwy materiału. Niemal bez szorowania usuniesz resztki jedzenia i oparów. Przy kolejnym grillowaniu płyta i wok nadal będą jak nowe.

Dlaczego naczynia Broil King, takie jak płyta żeliwna, są najlepsze na grilla?

Wybierając naczynia do gotowania czy grillowania, najwięcej uwagi poświęca się materiałowi, z jakiego powstały. Dlaczego? Jego cechy mają ogromny wpływ na sam proces przygotowywania jedzenia, jak też jego smak oraz wartości odżywcze. Jednak często to nie wystarcza. Żeby znaleźć naczynia idealne, trzeba mieć więcej wymagań niż tylko wykonanie z żeliwa. Broil King, tworząc wok żeliwny oraz płyty i brytfanny, dba o wymagania klientów także w innym zakresie. Z tego powodu w naszym asortymencie znajdziesz naczynia żeliwne do grilla różnych wielkości. Równomiernie rozprowadzone ciepło ułatwia grillowanie nawet na dużej przestrzeni. Jeśli jednak masz niewielki grill, potrzebujesz mniejszych naczyń. U nas je znajdziesz. Mając płyty żeliwne różnej wielkości, możesz zrobić obiad dla najbliższych lub urządzić spotkanie w dużym gronie. Na dużej płycie wiele zmieścisz, więc czas oczekiwania będzie dość krótki. Jednocześnie jedzenie nie traci jakości i wspaniałego smaku. Możesz przygotować doskonałe dania na każdym grillu gazowym, dopasowując do niego naczynia Broil King, takie jak płyta żeliwna.

Załóż konto

i otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Darmowa dostawa

już od 270 zł