• GRILLE BROIL KING

Grille Broil King produkowane są przez kanadyjską firmę, dla której profesjonalne grillowanie nie ma żadnych tajemnic. Kolekcja składa się z najlepszej klasy urządzeń zachwycających niezawodnym prestiżem zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, jak i niebanalną estetykę. Grille Broil King dostępne są w formie gazowej, która doskonale sprawdzi się w sezonie letnim w ogrodzie, na tarasie oraz balkonie. Występują w wielu rozmiarach, które można indywidualnie dopasować do własnych potrzeb. Poszukując grilla Broil King na mniejszy taras, warto zwrócić uwagę na konstrukcje z trzema podwójnymi palnikami, które zagwarantują najwyższy poziom funkcjonalności. W celu zakupu modelu do przestronnego ogrodu polecamy innowacyjne, masywne propozycje z aż 6 palnikami o dużej mocy i bardzo praktycznym wyposażeniem. W kolekcji udostępniamy także grille Broil King z unikatowej serii pellet, wzbogacone o zaawansowaną technologię. Z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gazowe grille Broil King dla największych grillmasterów

Grille Broil King to połączenie masywnej, stabilnej konstrukcji wykonanej z najwyższej jakości tworzywa z niesamowitą wydajnością urządzenia. Modele dostępne są w praktycznych formach pozwalających na mnóstwo innowacyjnych możliwości przyrządzania potraw. Broil King Grill Monarch w wersji 320 czy 390 to propozycje, które pomimo smukłej, niewielkiej konstrukcji zapewniają imponującą moc. Dodatkowo wyposażone zostały w rożen elektryczny, palnik boczny, pokrywę gwarantującą długotrwałe zachowanie ciepła oraz funkcjonalne elementy dbające o komfort użytkowania sprzętu. W ofercie udostępniamy także grille Broil King o znacznie większych konstrukcjach, będących odpowiedzią na potrzeby największych grillmasterów. Model gazowy Imperial S 690 to zaawansowane urządzenie umożliwiające sprawne i niezwykle smaczne przyrządzenie wielu potraw. Grill ma aż 6 palników o niezwykle dużej mocy, palnik rożna, palnik boczny, bardzo obszerny ruszt do grillowania oraz pojemne szafki do przechowywania.

Broil King grill - najwyższy poziom grillowania

W ofercie posiadamy grille Broil King opalane drewnem w postaci nowoczesnych pelletów. To innowacyjne urządzenia, które użytkować można za pomocą aplikacji telefonicznej. Stanowią częsty wybór współczesnych klientów, którzy cenią sobie wygodę przyrządzania unikatowych potraw. Wystarczy jeden przycisk, aby przygotować idealne w smaku żeberka, idealnie upiec pizzę czy steki rodem z amerykańskich restauracji. Grille Broil King na pellet zachwycają kompaktową konstrukcją, nie zajmują zatem zbyt wiele miejsca. W dodatku prezentują się bardzo nowocześnie.

 


alior_1-1.jpg

Załóż konto

i otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Darmowa dostawa

już od 270 zł