Coroczny dylemat. Co kupić swoim przyjaciołom i członkom rodziny z okazji świąt? Pomysłów, jak zawsze, jest bardzo dużo. Większość z nich okazuje się jednak w praktyce zbędnymi bibelotami, które dosyć szybko zostają odstawione w kąt. Zestaw skarpetek? Ile razy można kupować to samo. Kawa i słodycze? Mało oryginalne i raczej nie sprawia długofalowej radości. A gdyby tak pomyśleć przyszłościowo i zakupić porządny sprzęt do grillowania w obniżonej cenie? Mamy na to odpowiedź. W związku ze zbliżającymi się świętami zostały wprowadzone atrakcyjne zniżki na wybrane artykuły do grilla Broil King. Sprawdzamy, czy tego typu prezent byłby dobrym pomysłem.

Dlaczego akcesoria grillowe stanowią interesującą opcję na prezent?

Przede wszystkim jest to nieoczywisty i dosyć niestandardowy prezent, który z pewnością zaskoczy obdarowaną osobę. O to przecież chodzi - nie ma nic gorszego niż nietrafiony prezent, który przyjmuje się ze sztucznym uśmiechem, wiedząc, że do niczego się on nie przyda. Mało kto może się spodziewać, że pod choinkę dostanie porządny zestaw grillowy, bądź inne użyteczne akcesoria do przyrządzania potraw w plenerze. Jest to o tyle interesujący pomysł, że trafia w gusta większości osób lubiących spędzanie czasu na wolnym powietrzu. Jeśli obdarowywany posiada swoją działkę rekreacyjną, bądź ma przydomowy ogród: porządne przyrządy grillowe zawsze okażą się udanym prezentem. Marka Broil King wychodzi z ciekawą propozycją dla osób szukających niecodziennych prezentów z okazji świąt. Akcesoria do grilla Broil King będą dostępne w nowej, obniżonej cenie. Które z nich nadadzą się na świąteczny podarek?

Wachlarz możliwości na prezent świąteczny

W związku ze zbliżającymi się świętami, na akcesoria do grilla Broil King będzie obowiązywał rabat w wysokości 5% (od 22 listopada 2021 do 7 stycznia 2022). Pełny wachlarz produktów w obniżkach dostępny jest
w tym miejscu
.

Na odwiedzających sklep czekają między innymi:

  • drewienka wędzarnicze whisky,
  • rożna elektryczne,
  • rękawice do grillowania,
  • zestawy szczypiec,
  • gotowe zestawy do grilla,
  • brytfanny grillowe,
  • uchwyty na butelkę,
  • pokrowce grillowe,
  • termometry,
  • i dziesiątki innych produktów.

W asortymencie marki znajdują się zarówno produkty za kilkanaście złotych, które stanowią skromny podarek, jak i akcesoria za kilkaset złotych, będące znacznie bardziej wypasioną opcją. Jednym zdaniem: każdy znajdzie coś, co z pewnością spodoba się osobie obdarowanej.

Co polecamy? Nasz wybór na prezent

Pokrowiec na grill może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dużym problemem jest kwestia przechowywania grilla. W garażu czy pomieszczeniach gospodarczych zajmuje on bardzo dużo miejsca, zabierając cenną przestrzeń. Pozostawienie go na dworze, np. na wiele deszczowych dni, może zakończyć się korozją najbardziej narażonych elementów łączeniowych. Pokrowiec rozwiązuje ten problem, stanowiąc znakomitą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Grill może być pozostawiony na dworze, bez konieczności każdorazowego wnoszenia go do pomieszczeń. Wystarczy postawić go nieopodal altany, czy schować obok domku. Obdarowany zyska tym samym przydatny gadżet, który w różnoraki sposób wpłynie na wygodę użytkowania grilla. Pokrowiec przedłuża żywotność grilla, chroniąc jego najważniejsze części przed zużyciem.

Tańsza opcja na prezent

Nie zawsze chcemy robić duże prezenty, w szczególności, gdy mamy do obdarowania spore grono osób. Wybór nie jest łatwy, biorąc pod uwagę, że liczba przecenionych produktów jest całkiem spora. Według nas świetnym sposobem na sprawienie przyjemności swoim znajomym jest zakup rękawicy do grillowania. Gorący ruszt to duży problem, który zwykle skutkuje poparzeniem i bąblami. Wystarczy chwila nieuwagi, lekkie dotknięcie grilla ręką - i nieszczęście gwarantowane. Rękawica ochronna pozwala na bezpieczne dotykanie nawet rozżarzonych elementów. Odchodzi także problem z operowaniem przyborami i szczypcami, które nierzadko są nieporęczne w użytkowaniu. Nawet, jeśli z nich korzystamy, to bez rękawicy ryzykujemy poparzeniem przez gorący podmuch powietrza spod kopuły grillowej. Sprawdź także całą ofertę: GRILLE BROIL KING