Seria Baron to stylowe połączenie designu, funkcjonalności i niemal nieograniczonych możliwości kulinarnych. Grill Broil King umożliwia przygotowanie różnorodnych dań – od steków począwszy, przez warzywa, owoce morza i dania kuchni azjatyckiej, aż po wykwintne desery. Do tego dochodzi wygoda i intuicyjność w użytkowaniu a także najwyższa jakość potwierdzona długim okresem gwarancji. Czego jeszcze możesz się spodziewać wybierając grill gazowy Broil King Baron 590?

Poczuj smak potencjału i puść wodze fantazji

Baron 590 Broil King to wszechstronny grill do zadań specjalnych. Większe imprezy i nietypowe dania nie są dla niego wyzwaniem. Dzięki wysokowydajnym palnikom i masywnym żeliwnym rusztom ten grill gazowy Broil King stwarza doskonałe warunki do grillowania. Duża powierzchnia grilla pozwala na ustawienie różnych stref temperatur i jednoczesne przygotowywanie potraw o odmiennych wymaganiach. Dwustronne ruszty Broil King w połączeniu z akcesoriami, przeznaczonymi do umieszczenia w miejsce jednej kratki rusztu, to nieograniczone możliwości eksperymentowania. Wyśmienite dania przyrządzane i spożywane w ogrodzie – zarówno te klasyczne, proste jak i te bardziej nietuzinkowe – wszystko to dzięki Baronowi znajduje się teraz w zasięgu Twoich możliwości i umiejętności. Razem z nim możesz cieszyć się chwilami spędzonymi z bliskimi i pysznym, zdrowym jedzeniem.

Elegancja w nowoczesnym wydaniu

Ponadczasowa czerń, w połączeniu z chromowanymi detalami oraz ozdobnymi ćwiekami nie potrzebuje dodatkowych opisów, ponieważ mówi sama za siebie. Tak wykończony grill gazowy jest nie tylko funkcjonalną kuchnią, ale również ozdobą Twojego ogrodu czy tarasu.

Najważniejsze atuty grilla Broil King Baron 590

  • Rożen obrotowy

Zestaw składa się z palnika znajdującego się w tylnej części piekarnika, silnik, pręta do mocowania mięsa oraz elementów do wyważania.  Umożliwia upieczenie soczystego kurczaka z chrupiąca skórką a także udziec.

  • Kuchenka boczna

Kuchenka rozszerza możliwości tego grilla o zrobienie ciepłych napojów, ugotowanie zupy czy podgrzanie sosu. W ten sposób możesz przygotować wszystko czego potrzebujesz w swojej letniej, zewnętrznej kuchni. Rozwiązanie to docenisz także w sytuacji nieprzewidzianego braku prądu, gdy Twoja domowa płyta indukcyjna i czajnik elektryczny stanie się chwilowo bezużyteczny.

  • System PGT

PGT (Performance Grill Technology) to system opatentowanych technologii grillowania Broil King, obejmujący optymalnie utrzymujący ciepło duży piekarnik, dwustronne ruszty, system Flave-R-Wave, palniki Dual-Tube oraz zawory Linear-FLow. Wszystko gwarantuje dużą moc oraz wydajność działania a także unikalny smak grillowanych dań.

  • Technologia Roll-on

Pokrywa piekarnika jest zaprojektowana i mocowana w taki sposób, że sprawia wrażenie bardzo lekkiej. Pozwala to na bezproblemowe otwieranie grilla, nawet niższym osobom.

  • Dwustronny ruszt żeliwny Flav-R-Cast

Ruszt od Broil King zachowuje wysoką temperaturę w kontakcie z zimnymi produktami oraz w trakcie otwierania piekarnika. Jego wszechstronność zawdzięczamy dwóm w pełni funkcjonalnym stronom. W pozycji rynienkowej zbiera soki z  jedzenia, które następnie odparowują i nadają potrawom wyrazisty smak. Druga strona –  stożkowa – umożliwia uzyskanie typowego wzoru kratki na steku. Ruszt zapobiega przywieraniu i jest łatwy w czyszczeniu.

  • Szafka na butlę z gazem

Pojemna szafka mieści 11kg butlę z gazem, dzięki czemu nie blokuje dodatkowej przestrzeni a grill pozostaje nowoczesną ozdobą ogrodu.

Grille gazowe Broil King to niezawodność i trwałość na lata. Doradcy grillmajster.pl odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą dobrać odpowiednie akcesoria do grillowania. Grillowanie z Broil King no nowa jakość  gotowania na świeżym powietrzu – sprawdź sam!