Jeśli masz pasję do grillowania, wiesz, że dobry grill to podstawa. Weber, jako światowy lider w branży, oferuje szeroki wybór modeli, które zaspokoją potrzeby zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Oto przegląd najnowszych i najbardziej popularnych grilli Weber dostępnych na stronie Grillmajster, które mogą stać się Twoim niezawodnym narzędziem na każdy sezon grillowy.

1. Weber Genesis E-325s

Opis: Grill gazowy Genesis E-325s to prawdziwy majstersztyk w swojej klasie. Elegancki design i niezrównana funkcjonalność sprawiają, że jest idealny zarówno na rodzinne spotkania, jak i profesjonalne eventy. Trzy palniki oraz system Weber Crafted zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu każda potrawa jest idealnie przygotowana.

Cechy:

 • Elektroniczny zapłon: Szybkie i łatwe rozpalanie.
 • Pokrywka z emalii porcelanowej: Trwała i łatwa do czyszczenia.
 • Wbudowany termometr: Precyzyjna kontrola temperatury.
 • Duży składany stół roboczy: Wygoda podczas przygotowywania potraw.
 • Szyny aromatyzujące ze stali nierdzewnej: Dodają potrawom wyjątkowego smaku.

Cena: 6999 zł

Dlaczego warto: Ten model jest idealny dla tych, którzy cenią sobie wygodę i doskonałe rezultaty grillowania. Świetnie sprawdzi się zarówno w małych ogródkach, jak i na dużych tarasach​ (Grill Majster)​.

2. Weber Genesis E-335

Opis: Model Genesis E-335 to coś dla tych, którzy szukają grilla z dodatkowymi funkcjami. Dzięki palnikowi bocznemu, możesz jednocześnie przygotowywać dodatki, takie jak sosy czy warzywa, nie przerywając grillowania głównych potraw.

Cechy:

 • Palnik boczny: Idealny do przygotowywania dodatków.
 • Elektroniczny zapłon: Łatwy w obsłudze.
 • System Weber Crafted: Elastyczność w gotowaniu z różnymi akcesoriami.
 • Szafka dolna z drzwiami stalowymi lakierowanymi: Elegancja i praktyczność.

Cena: 7999 zł

Dlaczego warto: Genesis E-335 to grill dla tych, którzy chcą więcej niż tylko standardowe grillowanie. Idealny na większe spotkania, gdzie różnorodność potraw jest kluczowa​ (Grill Majster)​.

3. Weber Genesis II E-410 GBS

Opis: Jeśli szukasz grilla, który poradzi sobie z dużą ilością jedzenia na raz, Genesis II E-410 GBS jest dla Ciebie. Cztery palniki oraz żeliwne ruszty GBS zapewniają dużą powierzchnię grillowania i równomierne rozprowadzanie ciepła.

Cechy:

 • Żeliwne ruszty GBS: Trwałość i doskonałe właściwości grzewcze.
 • Cztery palniki: Równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni.
 • System zbierania tłuszczu Pull & Clean: Łatwość utrzymania w czystości.

Cena: 5249 zł

Dlaczego warto: Genesis II E-410 GBS to wybór dla tych, którzy często organizują duże grillowanie. Jego solidna konstrukcja i duża powierzchnia grillowania sprawiają, że jest niezawodny nawet podczas najbardziej wymagających spotkań​ (Grill Majster)​.

4. Weber Master Touch Premium SE E-5775

Opis: Weber Master Touch Premium to wszechstronny grill węglowy, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników grillowania. Możliwość grillowania, pieczenia i wędzenia w jednym urządzeniu to jego największe zalety.

Cechy:

 • Średnica 57 cm: Duża powierzchnia grillowania.
 • Char Ring i Diffuser System: Umożliwia powolne grillowanie i wędzenie.
 • Gumowane kółka: Łatwość przemieszczania.

Cena: ok. 2600 zł

Dlaczego warto: Master Touch Premium to idealny grill dla tradycjonalistów, którzy cenią smak potraw przygotowanych na węglu drzewnym. Jego wszechstronność sprawia, że jest niezastąpiony w każdej sytuacji​ (Grill Majster)​.

Podsumowanie

Każdy z tych modeli Webera oferuje unikalne funkcje, które mogą sprostać różnym potrzebom grillowania. Wybierając grilla Weber, inwestujesz w sprzęt, który zapewni doskonałe rezultaty i długotrwałą satysfakcję z użytkowania. Aby dowiedzieć się więcej o tych modelach, odwiedź stronę Grillmajster. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym amatorem, czy profesjonalnym kucharzem, Weber ma coś, co spełni Twoje oczekiwania.