Kiedy sezon grillowy zbliża się wielkimi krokami, warto wszystko starannie zaplanować, by nic nas negatywnie nie zaskoczyło, kiedy nadejdzie już właściwy czas. Spędzanie znacznej części dnia na świeżym powietrzu, powoduje zdecydowane zaostrzenie apetytu. Należy więc zadbać o to, by możliwe było wygodne i szybkie przyrządzenie posiłków w terenie. Każdy, kto będzie przygotowywał dania z grilla dla rodziny i przyjaciół powinien bliżej zapoznać się ze specyfikacją Broill King Porta Chef 320.

Czas dla rodziny i przyjaciół

Sezon wiosenno - letni od zawsze większości z nas kojarzy się z odpoczynkiem na łonie natury. W chłodne zimowe wieczory marzymy o wypoczynku na leżaku, czy hamaku w cieniu, w trakcie słonecznego dnia. Wyobraźnia podsuwa nam zapachy tych pięknych chwil, które niezmiennie kojarzą nam się z grillowanym mięsem, szaszłykami, czy serem. Są to chwile, na które wszyscy z utęsknieniem czekamy. Kiedy wreszcie zbliża się upragniony czas ciepła i plenerowych wypadów, pozostaje nam  zatroszczyć się miejsce do przyrządzania tych wszystkich przysmaków, za którymi tęsknimy jesienią i zimą. Do tego celu bezwzględnie potrzebujemy grilla Broill King Porta Chef 320, który pozwali zmaterializować nasze zimowe marzenia.

Dlaczego Broill King Porta Chef 320?

Główną zaletą, którą Broill King Porta Chef 320 deklasuje swoich konkurentów, jest niesamowita mobilność urządzenia. Dzięki temu, że grill można zmontować, istnieje możliwość bezproblemowego przewiezienia go w dowolne miejsce – na kemping, piknik, nad brzeg jeziora, czy na działkę do znajomych. Specjalnie przygotowana konstrukcja umożliwia przygotowanie potraw z grilla Broill King Porta Chef 320 na każdej powierzchni. Nie ma konieczności, żeby urządzenie stało tylko na nóżkach, można jej ustawić bezpośrednio na stole bez statywów. Bez obaw o stan powierzchni blatu – spód grilla jest zaizolowany w taki sposób, że ciepło nie przenika na zewnątrz, dzięki temu powierzchnia, na której stoi jest w pełni zabezpieczona.

Palniki prętowe gwarancją szybkiego przygotowania potraw

Broill King Porta Chef 320 wyposażony jest w trzy mocne palniki, które zapewniają równomierny rozkład ciepła. Dzięki temu przygotowywana potrawa jest gotowa do podania wyjątkowo szybko. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany system Flav- R- Wave, który zapewnia natychmiastowe odparowanie kapiącego z potraw tłuszczu, co sprawia, że potrawy stają się wyjątkowo aromatyczne.

Uniwersalny rozmiar

W grillu Broill King Porta Chef 320 zamontowano trzy palniki, dzięki czemu można przygotowywać kilka porcji jednocześnie. Żeliwny, emaliowany ruszt składa się z dwóch części, w sumie dając powierzchnię grillowania 55 × 33 cm, dodatkowo w grillu znajduje się ruszt do podgrzewania, gdzie można odłożyć przygotowane już potrawy, żeby nie stygły. Wymiary grilla są na tyle kompaktowe, że możemy z powodzeniem zmieścić go do bagażnika, a zarazem na tyle duże, że jednoczesne przygotowanie dania dla kilku osób jest możliwe, co znacznie skraca czas przygotowania posiłku.

Możliwość demontażu paneli bocznych oraz statywów, a także wyjątkowo lekka pokrywa zapewnia wyjątkowy komfort transportowania grilla  Broill King Porta Chef 320, który składa się w poręczną i wygodną do przenoszenia walizkę. Dzięki temu możemy cieszyć się smakiem grillowanych potraw, gdzie tylko zapragniemy, bez ograniczeń. W pokrywie wmontowano termometr, dzięki czemu można szybko sprawdzić, czy przygotowywane danie znajduje się w odpowiedniej temperaturze.