Grillowanie, świeże powietrze, smaczne potrawy i czas spędzony z bliskimi - to wszystko dostajesz w pakiecie z zakupionym u nas urządzeniem. Cieszymy się, że wybrałeś Broil King - synonim trwałości, komfortu użytkowania i jakości. Wierzymy, że spełni Twoje oczekiwania, a w trosce o najlepszą jakość obsługi proponujemy przedłużenie gwarancji dzięki rejestracji grilla na stronie producenta. Rejestracja grilla jest niezbędna do uzyskania gwarancji, nie zwlekaj i zrób to w ciągu 30 dni od daty zakupu urządzenia wraz z dowodem zakupu. Podobnie jak Ty, chcemy żeby każdy grill cieszył właściciela jak najdłużej i umilał czas gotowania na świeżym powietrzu, dlatego możesz bezpłatnie przedłużyć gwarancję i zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa. 
Zarejestruj swojego grilla już dziś!

Co zyskujesz rejestrując grilla poprzez formularz?

Jeśli po upływie gwarancji wymaganej przez regulacje prawne dojdzie do awarii Twojego ulubionego urządzenia na skutek wady konstrukcyjnej, materiałowej lub produkcyjnej, czeka Cię utrata niesprawnego sprzętu lub spory wydatek. Z tego względu zalecamy przedłużenie gwarancji dla zakupionych u nas urządzeń, abyś był objęty kompleksową ochroną przez kolejny okres.

Rejestrując grilla poprzez przygotowany przez nas formularz na stronie internetowej, zyskujesz przede wszystkim gwarancję producenta + jej przedłużenie oraz profesjonalną opiekę serwisową, zorientowaną na Twoje potrzeby i wymagania. Wybierając nasze produkty, decydujesz się na sprawdzone, praktyczne rozwiązania, a to gwarancja długoterminowego i bezstresowego użytkowania sprzętu. Nie jest dla nas ważne, czy jesteś początkującym czy doświadczonym grillmasterem - na każdym etapie możesz potrzebować pomocy i wsparcia. Naszą wizytówką jest profesjonalizm w każdym aspekcie grillowania. Nasz zespół na wylot zna sprzedawane urządzenia i z przyjemnością udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania. Wykwalifikowani specjaliści zapewniają szybki czas reakcji w razie wystąpienia problemów.
Zdajesz sobie sprawę, że pomimo wszelkich starań, każdy sprzęt może w którymś momencie odmówić posłuszeństwa. Wychodzimy temu naprzeciw i w razie podobnych kłopotów staramy się przywrócić Twoje urządzenie do prawidłowego funkcjonowania najszybciej jak to możliwe. Dzięki przedłużonej gwarancji możesz liczyć na naszą pomoc jeszcze dłużej!
Przedłużona gwarancja, to więcej czasu na spokojne grillowanie bez obaw, że po minionym czasie będziesz musiał dokonać kosztownej naprawy na własną kieszeń, ponieważ usterki usuwamy bezpłatnie w ramach warunków gwarancji. Naprawy dokonywane są przez profesjonalistów. Zapewniamy diagnostykę i naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części (pamiętaj też o prawidłowym użytkowaniu i konserwacji zgodnie z instrukcją obsługi).
Gwarancję przedłużysz poprzez minimum formalności, a w razie pytań możesz skorzystać z FAQ lub zadać nam pytanie bezpośrednio. Dzięki przedłużonej gwarancji oszczędzasz czas i pieniądze. 

Podsumowując, przedłużona gwarancja, to:

  1. Szybka pomoc - zgłoszenie szkody i bezzwłoczna naprawa.
  2. Klarowna umowa ubezpieczenia.
  3. Kompletna i niezawodna ochrona.
  4. Oszczędność czasu.
  5. Oszczędność pieniędzy na kosztowne naprawy.
  6. Proste zawieranie umowy.
  7. Dostępna pomoc techniczna i obsługa serwisowa.
  8. Przedłużony czas bezstresowego korzystania z urządzenia.
  9. Opieka profesjonalistów.
 
Jeśli nie wiesz, czy potrzebujesz przedłużenia gwarancji lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące obowiązujących podczas gwarancji zasad, skontaktuj się z nami. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.