• Kategorie
  • Szukaj
  • Grille elektryczne Weber

Osoby, które nie mają własnej przestrzeni ogrodowej, mieszkając w blokach lub zabudowie szeregowej, nie są skazani na pozbawienie przyjemności z grillowania! Muszą jednak zdecydować się na wariant sprzętu, który będzie możliwie najmniej uciążliwy dla pozostałych sąsiadów lub lokatorów. Interesującą alternatywą są chociażby grille elektryczne Weber wyróżniające się doskonałą jakością wykonania oraz przyjazną eksploatacją. Dzięki nim można przygotować pyszne potrawy, przy radykalnym ograniczeniu wydobywania się dymu i wszelkich aromatów. Co ważne, wygląd, a także smak są niezmienione, więc bez problemu zorganizujesz małe przyjęcie lub spotkanie w gronie rodziny i bliskich znajomych.

Grille elektryczne Weber – bez ognia i zadymienia

Dokonanie tego wyboru gwarantuje również pełne bezpieczeństwo użytkowe, ponieważ nie trzeba korzystać z gazu czy węgla. Wiele osób chce bez żadnych obaw grillować, nie narażając się na żadne szkody, więc w tym przypadku polecamy właśnie grill elektryczny Weber. W kompaktowym rozmiarze zmieściły się wszystkie, niezbędne funkcje ograniczające jakikolwiek dyskomfort związany z wydzielaniem się pyłów czy zadymienia. Powyższe cechy reprezentuje model PULSE 2000 Stand. Ten grill elektryczny Weber, którego cena przekłada się na dość duży wydatek, zapewnia jednak mnóstwo możliwości użytkowych. Stopień zaawansowania technologicznego oraz mnogość dostępnych funkcji powodują, że spełnia on oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Równocześnie obsługa nie jest skomplikowana, więc przyswojenie pewnych niuansów nie zajmie dużo czasu. Ciekawostką jest możliwość zdalnej kontroli temperatury dania poprzez aplikację iGrill dostępną na urządzenia mobilne. Nawet z dala od sprzętu można systematycznie sprawdzać stopień przygotowania potrawy. Trzeba też zwrócić uwagę na łatwe czyszczenie elementów, co jest niewątpliwym atutem.

Doskonała wydajność grilla elektrycznego Weber

Większość przyszłych nabywców pragnie poznać koszty eksploatacji tego wariantu urządzenia. Grill Weber elektryczny to odpowiednia moc wynosząca 2,2 kW. Funkcje uzupełniające pozwalają na kontrolowanie poziomu zużycia energii. Urządzenie nie będzie pobierało więcej prądu, niż jest to konieczne dla określonego dania. Wszelkie obawy mogą być również zniwelowane przez fakt, że grill nie jest sprzętem przeznaczonym do ciągłej pracy. Jego zastosowanie odnosi się do wydarzeń, takich jak rodzinny obiad, spotkanie ze znajomymi czy konkretna uroczystość. Co ciekawe, marka Weber to grill elektryczny, który błyskawicznie nagrzewa się nawet do około 300°C. Wysoka wydajność zapewnia też krótszy czas oczekiwania na stek, warzywa czy grzanki. Wiele zdejmowanych elementów można bez problemu umieścić w zmywarce, co ułatwia proces całego czyszczenia. Niezwykle ważnym aspektem jest to, że odmiana elektryczna jest całoroczna. Niezależnie od warunków panujących na zewnątrz można z niej korzystać w pomieszczeniu. Deszczowy czy wietrzny dzień nie przeszkodzi w organizacji przyjęcia lub imprezy, na której będzie można skosztować wielu pysznych dań z grilla.

Wielbicieli tradycyjnych rozwiązań zachęcamy do sprawdzenia grilla węglowego Weber jak również inne alternatywy jak może być grill gazowy Weber.

Grille elektryczne Weber – przygotowywanie ulubionych potraw z mniejszą szkodą dla środowiska naturalnego

Grille elektryczne Weber stanowią silną konkurencję dla urządzeń węglowych z różnych powodów. Jakość przygotowanych za ich pomocą posiłków jest bardzo podobna. Warto jednak zauważyć, że w przeciwieństwie do grillów węglowych, elektryczne pozwalają uczynić to w zdecydowanie lepszych – zwłaszcza dla środowiska naturalnego – warunkach. Grill elektryczny Weber nie generuje bowiem dymu, ponieważ do działania potrzebuje jedynie podłączenia go do gniazdka elektrycznego. Brak konieczności sięgania po węgiel sprawia również, że przygotowywanie potraw odbywa się w znacznie bardziej czystych warunkach, co na pewno doceni każdy z użytkowników oferowanych w tym miejscu sprzętów. Grill Weber elektryczny gwarantuje przy tym dużą powierzchnię do wykorzystania, co znacznie przyspiesza proces podgrzewania mięsa i innych produktów, gdy we wspólnej biesiadzie uczestniczy większa liczba osób.

Bardzo łatwy w obsłudze i konserwacji grill ogrodowy Webber do nabycia w atrakcyjnej cenie

Mając na swoim wyposażeniu grill elektryczny Weber, można korzystać z niego zarówno wewnątrz, jak i poza danym budynkiem. Posiadany przez urządzenie przewód zasilający jest bowiem wystarczająco długi, aby ustawić je nawet w znacznej odległości od gniazdka. W razie konieczności nic nie stoi na przeszkodzie, by została ona zwiększona poprzez wykorzystanie przedłużacza. Grill ogrodowy Weber nie zużywa zbyt dużej ilości prądu, co powoduje, że można używać go przy każdej nadarzającej się okazji. Jego ruszt rozgrzewa się do odpowiedniej temperatury w krótkim czasie. Po skończonym posiłku można go natomiast równie prędko wyczyścić. Każdy oferowany przez nas grill elektryczny Weber jest przy tym bardzo atrakcyjny wizualnie. Nowoczesny wygląd sprawia, że wszędzie prezentuje się korzystnie, skłaniając do korzystania z niego wszystkich miłośników grillowania niezależnie od tego, czy mieszkają oni w domu jedno-, czy wielorodzinnym.

Załóż konto

i otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Darmowa dostawa

już od 270 zł