Wyposażając swój ogródek, taras lub działkę w grilla szukasz marki i modelu, które będą najlepiej wpisywać się w Twoje oczekiwania i wyobrażenie o udanym grillowaniu. Jeśli zależy Ci na czymś więcej niż ugrillowaniu kiełbasy, grill Broil King jest stworzony właśnie dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ to nie tylko grill – to w pełni wyposażona kuchnia letnia, która pozwoli Ci cieszyć się smakiem, aromatem i różnorodnością. Razem z tym grillem możesz stworzyć szybkie i proste przekąski lub zaawansowane dania na miarę nie tylko grillmajstra, ale i masterchefa! Sprawdź jakie możliwości otwiera przed Tobą posiadanie tych prostych w użyciu i zaawansowanych technologicznie sprzętów,


Broil King grill gazowy to pełna swoboda gotowania na świeżym powietrzu. Jest on niezwykle funkcjonalny, a przy tym intuicyjny w obsłudze i łatwy w konserwacji. Nowoczesny design sprawia, że oprócz niezapomnianych doznań kulinarnych modele tej marki cieszą oko, stając się centralnym punktem spotkań w ogrodzie.


Jedno urządzenie a tak wiele możliwości

Grille zostały opracowane tak, aby działając bardzo wydajnie zapewniały Ci jednocześnie maksimum komfortu użytkowania i wszechstronność zastosowania. Grille a także akcesoria do grillowania Broil King pozwalają Ci przygotować zarówno proste jak i bardzo wysublimowane dania w dowolnym stylu. Możesz doprowadzić do perfekcji sztukę przyrządzania steków albo upiec kurczaka, żeberka lub szaszłyki. Przygotujesz też ryby, krewetki lub warzywa, azjatyckie dania z woka lub fajite. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów do grilla możesz przygotować na zewnątrz także pyszne desery.


Grille gazowe Broil King to wybór entuzjastów grillowania, którzy uwielbiają spędzanie czasu na świeżym powietrzu oraz cenią smaczne i zdrowe jedzenie.


Grill gazowy – zalety


Nadal wiele osób waha się nad zasadnością kupowania grilla gazowego, ponieważ mają przekonanie, że przyrządzone na nim potrawy nie będą smakować jak te z grilla węglowego. Musimy przyznać im rację – nie będę smakować tak samo. Jesteśmy przekonani, że mogą smakować lepiej! Nie ma ryzyka, że zostaną one przypalone i wytworzą się związki rakotwórcze. Dania przyrządzane na grillu gazowym są równomiernie i stopniowo grillowane a nie przypalane. Stosowane dzisiaj rozwiązania odnośnie butli gazowych sprawiają, że zawarty w nich propan spala się bezzapachowo i potrawy w żaden sposób nie przechodzą zapachem gazu.


Do głównych atutów grilla gazowego Broil King należy:


● wygodne rozpalanie i krótki czas, w jakim grill osiąga gotowość do przyrządzania dań,
● łatwość utrzymania stałej temperatury, kontroli oraz regulacji jej wysokości w zależności od grillowanych produktów,
● bogate wyposażenie dodatkowe, które różni się w zależności od modeli,
● obszerny piekarnik, dwustronny żeliwny ruszt, palniki Dual-Tube i aromatyzery Flav- R-Wave gwarantujące maksymalną wydajność i niezapomniany smak,
● łatwość czyszczenia grilla po użyciu.


Ta znana na całym świecie i ceniona marka od ponad 30 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośników grillowania. Broil King to gwarancja jakości i trwałości na lata. Nie stać Cię na eksperymentowanie z tanimi zamiennikami wątpliwego pochodzenia - oszczędź czas, nerwy i pieniądze kupując wysokiej klasy grill, z którym odkryjesz nowy wymiar grillowania. Zespół grillmajster.pl pomoże Ci dobrać konkretne rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł w pełni cieszyć się kulinarną swobodą we własnym ogrodzie.


Polecane grille gazowe Broil King:

Broil King Baron 490


Broil King Monarch 340