• Kategorie
  • Szukaj
  • Grille gazowe Broil King

Dostępne w naszej ofercie gazowe grille Broil King oferują szerokie możliwości wykorzystania przy naprawdę niskich kosztach eksploatacji. Dodatkowo przyszły użytkownik może liczyć na zachowanie większej higieny niż przy wariantach węglowych. Jakiekolwiek obawy o różnice w smaku czy wyglądu potraw są bezzasadne, gdyż wersja Broil King Baron 490 pozwoli przygotować: steki, grillowane warzywa, kurczaki z rożna, pizzę i inne przekąski równocześnie. Wszystko z uwagi na sporą powierzchnię rusztów głównych oraz dużą moc grzewczą, czy obecność półek bocznych. Łatwość, a także intuicyjność obsługi sprzętów pozwala naprawdę szybko zapoznać się z dostępnymi funkcjami. Dzięki tym możliwościom będziesz grillować różnorodnie, smacznie i zdrowo.

Grille gazowe Broil King to pełna niezawodność działania

Inwestycja w grille gazowe marki Broil King wiąże się z oczywistym wydatkiem, jednak w zamian zyskujesz pewność co do niezawodności oraz wydajności sprzętów. Bezproblemowe działanie przez kolejne lata sprawi, że urządzenie można wykorzystywać nie tylko w sezonie letnim czy urlopowym, lecz także poza nim. Wiele osób pasjonuje się zdrowym odżywianiem, a grillowanie jest bez wątpienia korzystniejsze dla organizmu niż smażenie na głębokim tłuszczu. Broil King to grill gazowy pozwalający przyrządzać dania dla wegetarian lub zbilansowane posiłki dla osób zmagających się z nadwagą. Wytrzymałość eksploatacyjna wynika z zastosowanych materiałów. Podstawowe komponenty powstają ze stali szlachetnej oraz aluminium, wykorzystuje się też powłokę zabezpieczającą uzyskaną z epoksydowej farby proszkowej. Utrudnia przywieranie tłuszczu, równocześnie wpływając na szybsze i efektywniejsze czyszczenie grilla. Właściwa moc skraca także czas oczekiwania na daną porcję, więc szybciej zaspokoisz głód swój lub przybyłych gości.

Nowoczesny design grilli gazowych Broil King

Początki takiego sposobu przyrządzania potraw miały miejsce już w starożytnym Rzymie, jednak grill jako specjalistyczne urządzenie zaczęli powszechnie wykorzystywać Amerykanie po II wojnie światowej. Była to forma spędzania wolnego czasu wśród przedstawicieli tamtejszej klasy średniej. Wszystkie sprzęty cechowały się klasycznym designem, którego zalążki są widoczne także w prezentowanych przez nas grillach. Tradycyjna pokrywa komorowa z masywnym uchwytem, spora powierzchnia rusztu oraz dolne szafki na niezbędne produkty to właśnie wyróżniki grilla marki Broil King. Całość dopełnia połączenie stalowej i czarnej kolorystyki, nadając tym urządzeniom klasy, elegancji oraz atrakcyjności wizualnej. Kluczowe jest jednak samo przeznaczenie, które odnosi się do możliwości jednoczesnego przyrządzania wieloskładnikowych dań. Dodatkowe, wysuwane podstawki powodują, że po całościowym złożeniu grill gazowy marki Broil King można bez problemu przetransportować w dowolne miejsce. Ułatwią to też obrotowe kółka posiadające specjalną blokadę. Uniemożliwi ona między innymi przypadkowe przesunięcie sprzętu. Grille gazowe Broil King świetnie spiszą się na różnych przyjęciach (wesela, jubileusze, zjazdy rodzinne czy różne festyny), gdy prowadzisz swoją działalność gastronomiczną, oferując dania z grilla.

Grill gazowy Broil King wciąż budzi zainteresowanie Klientów

Grill gazowy Broil King jest urządzeniem wzbudzającym coraz większe zainteresowanie wśród miłośników pieczonego mięsa, ryb czy warzyw przede wszystkim ze względu na jego mniejszą szkodliwość dla środowiska naturalnego w porównaniu do grilla węglowego. Paliwa stałe, a jednym z nich jest przecież właśnie gaz, stanowią ekologiczne rozwiązanie, które dodatkowo pozwala zaoszczędzić na braku konieczności nabywania podpałki, jak w przypadku węglowych urządzeń do grillowania. Grill gazowy Broil King potrzebuje oczywiście butli z gazem, lecz jej jednorazowy zakup wystarczy na długo niezależnie od tego, jak często sprzęt ma stanowić uatrakcyjnienie spotkań w rodzinnym gronie lub z przyjaciółmi. Poza tym proponowane przez nas urządzenia są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, gdyż w ich przypadku węgiel nie jest przecież potrzebny do uzyskania odpowiedniej temperatury.

Pozwalające uniknąć powstawania dymu w czasie grillowania urządzenia marki Broil King

Posiadając dowolny grill gazowy Broil King, można korzystać z niego praktycznie przez cały rok, gdyż jest to swego rodzaju kuchnia zewnętrzna. Jego gabaryty sprawiają natomiast, że każdy znajdzie dla niego miejsce w ogródku czy na tarasie. Brak efektu wydobywającego się z urządzenia białego dymu na pewno ucieszy wszystkich wokół niego zgromadzonych biesiadników, a także sąsiadów, którzy nie będą zmuszeni borykać się z nim przy podmuchach wiatru. Broil King grill gazowy nagrzewa się szybciej niż węglowy, ciepło rozprowadzane jest zaś w sposób bardziej równomierny. Przyrządzane na nim potrawy są zatem zawsze idealnie wypieczone, a możliwość skosztowania ich zachęca do jak najczęstszego korzystania z grilla na gaz i odkrywania wciąż nowych sposobów przyrządzania ulubionych posiłków. Jeżeli więc należysz do miłośników polskiego „sportu narodowego”, którym jest grillowanie, urządzenia marki Broil King na pewno pomogą osiągać Ci w nim znakomite rezultaty.

Załóż konto

i otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Darmowa dostawa

już od 270 zł