• Grille gazowe Broil King

Dostępne w naszej ofercie gazowe grille Broil King oferują szerokie możliwości wykorzystania przy naprawdę niskich kosztach eksploatacji. Dodatkowo przyszły użytkownik może liczyć na zachowanie większej higieny niż przy wariantach węglowych. Jakiekolwiek obawy o różnice w smaku czy wyglądzie potraw są bezzasadne, gdyż wersja Baron 490 marki Broil King pozwoli przygotować: steki, grillowane warzywa, kurczaki z rożna, pizzę i inne przekąski równocześnie. Wszystko z uwagi na sporą powierzchnię rusztów głównych oraz dużą moc grzewczą, czy obecność półek bocznych Łatwość, a także intuicyjność obsługi sprzętów pozwala naprawdę szybko zapoznać się z dostępnymi funkcjami. Dzięki tym możliwościom będziesz grillować różnorodnie, smacznie i zdrowo.

Grille gazowe Broil King to pełna niezawodność działania

Inwestycja w grille gazowe marki Broil King wiąże się z oczywistym wydatkiem, jednak w zamian zyskujesz pewność co do niezawodności oraz wydajności sprzętów. Bezproblemowe działanie przez kolejne lata sprawi, że urządzenie można wykorzystywać nie tylko w sezonie letnim czy urlopowym, lecz także poza nim. Wiele osób pasjonuje się zdrowym odżywianiem, a grillowanie jest bez wątpienia korzystniejsze dla organizmu niż smażenie na głębokim tłuszczu. Broil King to grill gazowy pozwalający przyrządzać dania dla wegetarian lub zbilansowane posiłki dla osób zmagających się z nadwagą. Wytrzymałość eksploatacyjna wynika z zastosowanych materiałów. Podstawowe komponenty powstają ze stali szlachetnej oraz aluminium, wykorzystuje się też powłokę zabezpieczającą uzyskaną z epoksydowej farby proszkowej. Utrudnia przywieranie tłuszczu, równocześnie wpływając na szybsze i efektywniejsze czyszczenie grilla. Właściwa moc skraca także czas oczekiwania na daną porcję, więc szybciej zaspokoisz głód swój lub przybyłych gości.

 

Nowoczesny design grilli gazowych Broil King

Początki takiego sposobu przyrządzania potraw miały miejsce już w starożytnym Rzymie, jednak grill jako specjalistyczne urządzenie zaczęli powszechnie wykorzystywać Amerykanie po II wojnie światowej. Była to forma spędzania wolnego czasu wśród przedstawicieli tamtejszej klasy średniej. Wszystkie sprzęty cechowały się klasycznym designem, którego zalążki są widoczne także w prezentowanych przez nas grillach. Tradycyjna pokrywa komorowa z masywnym uchwytem, spora powierzchnia rusztu oraz dolne szafki na niezbędne produkty to właśnie wyróżniki grilla marki Broil King. Całość dopełnia połączenie stalowej i czarnej kolorystyki, nadając tym urządzeniom klasy, elegancji oraz atrakcyjności wizualnej. Kluczowe jest jednak samo przeznaczenie, które odnosi się do możliwości jednoczesnego przyrządzania wieloskładnikowych dań. Dodatkowe, wysuwane podstawki powodują, że po całościowym złożeniu grill gazowy marki Broil King można bez problemu przetransportować w dowolne miejsce. Ułatwią to też obrotowe kółka posiadające specjalną blokadę. Uniemożliwi ona między innymi przypadkowe przesunięcie sprzętu. Grille gazowe Broil King świetnie spiszą się na różnych przyjęciach (wesela, jubileusze, zjazdy rodzinne czy różne festyny), gdy prowadzisz swoją działalność gastronomiczną, oferując dania z grilla.

 


alior_1-1.jpg

Załóż konto

i otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Darmowa dostawa

już od 270 zł