Grille Weber to doskonała jakość wykonania i komfort użytkowania, dlatego od wielu lat cieszą się dużym zaufaniem wśród miłośników grillowania. Polecamy je zarówno dla początkujących kucharzy jak i doświadczonych grilmajstrów – różne modele oraz szeroki wachlarz dodatkowych akcesoriów grillowych sprawiają, że każdy może stworzyć unikalny zestaw, który będzie w pełni wpisywał się w jego oczekiwania. Jaki grill Weber sprawdzi się najlepiej podczas domowego grillowania?

Jeśli lubisz być niezależny i nie chcesz zmieniać swoich grillowych planów przez kaprysy pogody warto zainwestować w grill elektryczny Weber. Ten rodzaj grilla umożliwia Ci przyrządzenie pysznych potraw, niezależnie od pory roku i aury za oknem. Choć grillowanie to w Polsce niemal sport narodowy, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z nas ma do  dyspozycji działkę lub ogród. Grill Weber elektryczny daje szansę każdemu pasjonatowi grillowania na przyrządzenie ulubionych dań – i to bez ruszania się z domu. Wystarczy podłączyć grilla do kontaktu i wyczarować imprezę na balkonie lub tarasie.

Grille Weber to gwarancja smaku i aromatu. Wśród modeli elektrycznych znajdziesz grille kompaktowe, które bez problemu wpasują się nawet w niewielką przestrzeń na balkonie.  Są one łatwe do czyszczenia i proste w obsłudze a jednocześnie zaawansowane technologicznie i wykonane z najlepszej jakości materiałów – wszystko po  to,  aby  zapewnić Ci wieloletnią radość z użytkowania.

Grille elektryczne Weber posiadają grzałki, które w połączeniu z wysoką wydajnością grilli, sprawiają że efekt grillowania jest podobny jak przy używaniu grilla gazowego Weber

Atutem elektrycznych grilli jest niski koszt eksploatacji. Nie potrzebujesz węgla, brykietu czy podpałki. Przy uwzględnieniu uśrednionych parametrów koszt godziny grillowania oscyluje w okolicach 1,20 zł. Co więcej, korzystanie ze wspomnianej wcześniej pokrywy dodatkowo zmniejsza zużycie energii.

Jeśli chodzi o konkretne modele, polecamy grill elektryczny Weber Q 1400. Klienci cenią go za doskonałe wykonanie, solidną konstrukcję, dużą wydajność i łatwość w użytkowaniu. My lubimy go z podobnych względów - między innymi za żeliwne ruszty do pieczenia pokryte emalią porcelanową, która sprawia że nie rdzewieją a także za pokrywę i obudowę wykonane z wytrzymałego odlewu aluminiowego. Całości dopełniają wyjmowane tace ociekowe, które ułatwiają czyszczenie grilla i – rzecz jasna – szybkie przygotowanie do działania poprzez podłączenie kabla do gniazdka elektrycznego.

W naszym przekonaniu doskonałym wyborem jest też grill elektryczny Weber PULSE 2000 Stand.  Podobnie jak jego kolega 1400, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i łatwością w użytkowaniu. Jest kompaktowy, bardzo wydajny a dzięki zastosowanym technologiom spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jego atutem jest wbudowany termometr cyfrowy iGrill (z podłączeniem aplikacji Weber PULSE), który pozwala na pełną kontrolę temperatury grillowania i wprowadza w nowy wymiar przyrządzania potraw. Sprawdzi się idealnie przy większej imprezie, ponieważ dwustrefowy system grillowania umożliwia jednoczesne przyrządzenie do 6 steków.

Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz pewne jest, że grille marki Weber to sprzęt na lata. Jeśli szukasz możliwości grillowania bez wychodzenia z domu zadzwoń do grillmajster.pl. Doradzimy jaki grill elektryczny wybrać.