Własna enklawa spokoju, pośród zieleni i śpiewających ptaków, to marzenie większości z nas. Postrzeganie tego tematu znacząco zmieniło się w ciągu ostatnich dekad. Nie trzeba mieć zacięcia ogrodnika i wybujałych plonów, aby czerpać radość z działki czy przydomowego ogrodu. Grunt to dobrze zagospodarowana część rekreacyjna, wyposażona w odpowiednie meble oraz solidny grill. 

 Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnej funkcji działki. Rzędy upraw są zastępowane skromną częścią dedykowaną na zioła i kilkoma drzewami owocowymi. Na znaczeniu rośnie natomiast możliwość obcowania z przyrodą i regeneracji sił, z dala od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. 

Meble ogrodowe i sprzęt do grillowania

Dzisiejsi producenci zapewniają nam ogromny wybór mebli ogrodowych, dlatego też każdy ogród może w pełni odzwierciedlać styl i preferencje jego właścicieli. W zależności od sposobu spędzania wolnego czasu, warto wyposażyć się leżaki lub ławkę  bujaną oraz odporne na warunki atmosferyczne stół i krzesła. 

Polacy z reguły uwielbiają grillowanie - jeśli Ty także kochasz urządzać w ogrodzie spotkania z bliskimi, konieczny jest zakup solidnego grilla, który pozwoli Ci na przygotowanie pysznych i zdrowych potraw. Także w tej materii wybór jest ogromny. Możesz postawić na klasykę grillowania i wybrać grill węglowy. Jeśli zależy Ci na szybkim i wygodnym rozpalaniu oraz ograniczeniu dymienia lepiej sprawdzi się grill gazowy

Na uwagę zasługują urządzenia gazowe Broil King- są to solidnie wykonane grille, spełniające oczekiwania zarówno wytrawnych graczy jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem na zewnątrz. 

Grillowanie to sztuka i każdy grillmajster wypracuje w toku doświadczeń własne metody przygotowywania dań. Grille gazowe Broil King, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i opatentowanych rozwiązań, zdecydowanie ułatwiają przyrządzanie produktów. 

Jakie są zalety grilli Broil  King?

  • Obszerny piekarnik – zapewnia izolację cieplną oraz szybkie i równomierne rozgrzewanie rusztu,
  • Dwustronne ruszty - doskonale utrzymują ciepło i sprawiają, że dania pozostają soczyste i aromatyczne; w zależności od wybranej strony umożliwiają zebranie aromatycznych soków z potraw lub uzyskanie  wzoru charakterystycznej kratki na steku,
  • Technologia Flav-R- Wave – system aromatyzerów Flave-R-Wave pokrywa cały dół piekarnika i zbiera  wszystkie wyciekające z potraw soki, tłuszcze i marynaty, po czym błyskawicznie je odparowuje. Dzięki temu serwowane dania zyskują charakterystyczny grillowy smak,
  • Palniki Dual-tube – ich konstrukcja sprawia, że gaz jest rozprowadzany równomiernie na całej długości palnika. Otwory po obu stronach palnika dodatkowo ułatwiają równomierne rozprowadzanie temperatury i szybkie rozgrzewanie grilla.
  • Zawory linear-flow – pozwalają na dokładną liniową kontrolę temperatury
  • Poszczególne modele posiadają na wyposażeniu różne opcje ułatwiające grillowanie takie jak np. szafki na butle z gazem, składane boczne półki, boczne palniki oraz rożen, wbudowaną lampkę czy termometr. 

Grille gazowe Broil King to gwarancja jakości oraz smaku. Doradcy grillmajster.pl pomogą Ci wybrać najlepsze urządzenie oraz dedykowane akcesoria do grillowania.

Właściwy grill to kamień milowy w organizacji uczty dla rodziny czy znajomych. Pamiętaj, że wybór odpowiednich produktów spożywczych także ma duże znaczenie. Kupuj świeże mięso ze sprawdzonego źródła i unikaj przetworzonych gotowych zestawów grillowych. Udanego odpoczynku!