• Kategorie
  • Szukaj
  • Grille gazowe Weber

Firma Weber jest znanym na rynku producentem grilli węglowych, gazowych oraz elektrycznych. Oprócz tego wytwarza  wszelkiego rodzaju akcesoria przydatne podczas grillowania. Asortyment tej firmy jest zróżnicowany pod względem odbiorców. Dostępne są grille kompaktowe i turystyczne, ale również sprzęt, który z powodzeniem wykorzystywany jest w dużych lokalach gastronomicznych. Bez względu na Twoje potrzeby, wybierając urządzenia Weber, możesz być pewien, że całkowicie spełnią Twoje oczekiwania.

Grille gazowe Weber

Podział na serie i wielkość pozwala na odpowiedni dobór urządzenia względem własnych potrzeb. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w tym sprzęcie pozwalają cieszyć się bogatym smakiem i zapachem przygotowywanych potraw. Palniki o wysokiej mocy sprawiają, że nawet na najmniejszym grillu gazowym jesteśmy w stanie przyrządzić soczystego steka. Kolejnym udogodnieniem jest system wymiennych rusztów GBS, który daje nieograniczone możliwości. Możesz ugotować gulasz, wstawiając garnek w wolne pole, upiec pizzę na specjalnym kamieniu czy przygotować chrupiącego kurczaka na dedykowanym stojaku. W ten sposób przyrządzisz wiele różnorodnych potraw na jednym urządzeniu. To duża oszczędność czasu i jeszcze więcej przyjemności z gotowania. Ruszt został pokryty specjalną emalią porcelanową, do której nie przywierają żadne produkty, a całość konstrukcji to materiały takie jak stal nierdzewna oraz żeliwo. Producent udziela aż 10 lat gwarancji na wszystkie swoje urządzenia.

Akcesoria do grilla

Oprócz urządzeń do grillowania dostępne są również akcesoria pomocne podczas tego procesu. Różnego rodzaju przybory kuchenne, jak chochle, łopatki, szczypce czy widelce, ułatwiają pracę podczas przewracania produktów na grillu lub nakładania ich na talerz. Wszystkie produkty firmy Weber są solidne i trwałe, więc masz pewność, że posłużą Ci przez bardzo długi czas nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Załóż konto

i otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Darmowa dostawa

już od 270 zł