• Grille węglowe Weber

Szeroka dostępność najpopularniejszych wariantów grilla sprawia, że nie ma kłopotu z ich ewentualnym zakupem. Jednak zaskakująco niskie ceny w popularnych sieciach handlowych wiążą się najczęściej z niską jakością materiałów oraz dyskomfortem podczas przyrządzania potraw. Decydując się na grille węglowe Weber, możesz uniknąć zadymienia i nieprzyjemnych oparów. Wszystko przez fakt, iż przyrządzanie potraw odbywa się w obiegu zamkniętym. W ten sposób da się przygotować zarówno mięsa, jak też warzywa czy różnorakie przekąski. Pełna kontrola stopnia wypieczenia, niezwykle proste i szybkie czyszczenie oraz kompaktowe wymiary to podstawowe atuty, którymi wyróżniają się grille ogrodowe Weber. Do tego dochodzi też szereg funkcji uzupełniających.

 

Grille węglowe Weber - poznaj atuty wymiennych rusztów

Decydując się na grille węglowe Weber, przyszły nabywca może mieć pewność wysokiej klasy i tym samym dokonania właściwego wyboru. Będzie to wynikać z konkretnych właściwości oraz cech użytkowych, które posiadają chociażby modele: BAR-B Kettle GBS, Master-Touch GBS C-5750/ czy Master-Touch Premium SE. Na wstępie warto wspomnieć o wymiennych rusztach, które w pewnym momencie ulegną naturalnemu zużyciu. Bez problemu można więc dopasować dany wariant w naprawdę konkurencyjnej cenie. Pierwsza z opcji sprzętowych cechuje się przede wszystkim obecnością wytrzymałej pokrywy, termoutwardzalnego uchwytu oraz systemu czyszczenia One-Touch. Wszystko to uzupełnia chromowany ruszt z wymiennym wkładem GBS. Grill Weber węglowy to też Master-Touch GBS C-5750 zawierający wbudowany termometr, system odprowadzania popiołu i otwory wentylacyjne. Właściwa cyrkulacja powietrza jest kluczowa dla utrzymania poziomu ognia. Master-Touch Premium SE to z kolei dodatkowa możliwość wędzenia, uchylna pokrywa oraz wydajne tłumiki powietrza. Ponadprzeciętna trwałość materiałów jest potwierdzona aż dziesięcioletnią gwarancją producenta.

 

Idealny stosunek jakości do ceny grilli węglowych Weber

Wybierając grill Weber, masz pewność co do wykonania sprzętu oraz jego żywotności użytkowej. Widać to także na przykładzie modelu Master-Touch GBS E-5755 cechującego się uniwersalnym przeznaczeniem. Zdecydowana większość przedstawionych wariantów daje szansę na przygotowanie potraw mięsnych, warzywnych oraz wykorzystujących opiekane ciasto. Nie ma zatem żadnych ograniczeń pod względem rodzaju dań. Marka Weber to grill węglowy mający pewne cechy wspólne dla wszystkich modeli. Są to na przykład: innowacyjny i przyjazny system czyszczenia One-Touch, solidna pokrywa z uchwytem Tuck-Away czy wytrzymałe, stalowe ruszty. Użytkownik może w każdym momencie skorzystać z opcji uchylenia, by sprawdzić aktualny stan danej potrawy. Wbudowany termometr zdecydowanie uprości stosowanie się do przepisu, w tym odpowiedniego rozgrzania grilla przed nałożeniem poszczególnych produktów. Co ważne, wytwórca zadbał także o efektywny układ odprowadzania popiołu poprzez łapacz, dzięki któremu w powietrzu nie będą unosić się drobne pyły. Suma wszystkich atutów jednoznacznie skłania do decyzji zakupu zaprezentowanego grilla węglowego Weber. Sprawdź również dostępne w naszej ofercie grill elektryczne Weber,czy też grille gazowe

 


alior_1-1.jpg

Załóż konto

i otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Ekspresowa wysyłka

tego samego dnia

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Darmowa dostawa

już od 270 zł

Darmowa dostawa

już od 270 zł